Tarık Emir Tekin’den sulu şaka! Arkadaşını denize itti

Kendisi gibi oyuncu olan oğluna karşı olan hayranlığını her fırsatta dile getiren Şevval Sam ile Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz haftalarda bir davette basın mensuplarıyla konuşmuştu. İkilinin açıklamaları gündem olmuştu.

Kanal D ekranlarında yer alan ‘Sadakatsiz’ dizisiyle yıldızı parlayan Tarık Emir Tekin annesinin kendisiyle bir dizide oynamak istemediğini söylemişti.

“ANNEM REDDETTİ”

Basın mensuplarının, “Birlikte bir proje yapmak ister misiniz?” sorusuna Tarık Emir Tekin “Ben onur duyarım ama annem reddetti” derken; Şevval Sam ise “Biz şu anda daha birbirimizi izleriz diye yapamayız. Ben onu izlemekten yapamam. Hayranlığım da var. Birbirimize niye öyle yapın falan deriz” diyerek gülmüştü.

KASLI VÜCUDU ÇOK KONUŞULDU

Şevval Sam ve Metin Tekin’in oğlu Taro Emir Tekin, tatil sezonunu önceki günlerde Bodrum’da açmıştı. Yalıkavak’ı tercih eden ünlü ismin keyifli anları kameralara yansımıştı.

Kaslı vücuduyla çok konuşulan 27 yaşındaki oyuncunun Bodrum tatili, tüm hızıyla devam ediyor. Tekin, önceki gün arkadaş grubuyla Yalıkavak’ta görüntülendi.

ARKADAŞINI DENİZE İTTİ!

İskelede yemek yedikten sonra denize girmek için yürüdükleri esnada arkadaşını denize doğru iten Taro Emir Tekin, herkesi güldürdü.

Daha sonra estetik bir atlayışla denize giren ünlü isim, arkadaşlarıyla yaklaşık yarım saat suyun keyfini çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir